Кожна жінка - красива та неповторна. Мета салону краси - підкреслити це

Тут може бути декілька слів про сам салон - його мета, пріоритети, коли відкрився, трохи з переваг. Але я не маю тексту, тому далі можна не читати: мистецивр визначало ідеали, водночас відображаючи їх. Це було одним із головних покликань мистецтва. "Століттями мистецтво було місцем для красивого", - писав критик Ганно Раутенберґ. За його словами, мистецтво вважалося апріорі красивим: "Його образи вплинули на наші уявлення про цнотливу, пишнотілу жіночість, про величну й про слабку маскулінність".

"Природний стан досі не влаштовує нас – намагання досягти ідеалу продовжує жити", - пояснює мистецтвознавець. Це прагнення людей до оптимального, "остаточно красивого", що існувало завжди: у античності, в греків та римлян, потім у добу пізнього XVIII століття та й у більш пізні епохи – аж до наших часів.

Стерильність та якість

Краса - це перш за все здоров’я. Тому використання виключно якісних косметичних засобів, належна дезинфекція та підтримка чистоти - наші пріоритети.

Ми знаємо як для вас важливо почуватися в безпеці, тому всі матеріали перед використанням ми обробляємо та вскриваємо при кожному клієнті індивідуально.

Стерильність та якість
image-bg
Ми використовуємо натуральні засоби перевірених брендів
image-bg
Наш салон в обличчях